شكست چاقی با اراده پولادین بعلاوهعكس

شكست چاقی با اراده پولادین بعلاوهعكس

سرشیر: خیلی از افراد چاق در آرزوی كاهش وزن هستند اما اراده كافی برای انجام آن را ندارند.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا از لایف رو، روند افزایش چاقی در جهان نگران كننده است كه عامل اصلی آن زندگی بی تحرك و افزایش استفاده از غذاهای آماده (فست فود) است.
با این حال عده ای هستند كه به جای جمله همیشگی «از شنبه رژیم غذایی را آغاز می كنم» تصمیم گرفته اند با كوششی وصف نشدنی بر بیماری چاقی كه عامل اصلی خیلی از بیماری هاست، غلبه كنند و به وزن ایده ال برسند.
افرادی كه تصاویر آنان در این گزارش انتشار یافته، دارای وزنی بیش از ۲۵۰ كیلوگرم هستند كه با اصلاح رژیم غذایی و ورزش به وزن های ایده ال رسیده اند.
"كریستینا فیلیپس" وزن خویش را از ۳۲۰ كیلوگرم به ۸۳ كیلوگرم كاهش داد. "دونالد شلتون" ۳۰۶ كیلوگرم وزن داشت و به ۱۳۳ كیلوگرم رسید. "آمبر راشدی" از سیصد كیلو گرم به ۱۰۷ كیلوگرم رسید. "چاك تیورنر" وزنش را از ۳۱۴ كیلوگرم به ۱۹۶ كیلوگرم تقلیل داد. "پائولا جونز" توانست از ۲۴۱ كیلوگرم به ۱۲۲ كیلوگرم برسد." بتی جو" از وزن ۲۹۶ كیلوگرم به ۹۰ كیلوگرم رسید. همینطور " نیكی وبستر" وزن خویش را از ۲۹۴ كیلوگرم به ۱۰۷ كیلوگرم كاهش داد.
تمامی كسانی كه وزن خویش را در برنامه ای مشخص كم می كنند اذعان دارند كه زندگی جدیدی را شروع كرده اند، از حالت افسردگی قبلی و بی انگیزه بودن در اجتماع رها شده و از بودن در جمع دوستان خود لذت می برند.
كارشناسان بهداشتی بر این عقیده اند كه تمامی افراد چاق در هر سنی می توانند تصمیم به كاهش وزن و رسیدن به اندامی ایده ال بگیرند به شرطی كه دارای اراده پولادین باشند و در این راه ناامید نشوند.


1397/02/13
19:12:35
5.0 / 5
4880
تگهای خبر: چاقی , رژیم غذایی , غذا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر