از سوی انجمن ملی تغذیه سالم؛

رویداد ملی هسته های پیشرفت و سلامت

رویداد ملی هسته های پیشرفت و سلامت

به گزارش سرشیر رویداد ملی هسته های پیشرفت و سلامت برای نخستین بار توسط انجمن ملی تغذیه سالم برگزار می شود.


به گزارش سرشیر به نقل از مهر، فراخوان تشکیل رویداد هسته های پیشرفت و سلامت برای نخستین بار توسط انجمن تغذیه سالم انتشار یافته است. در این رویداد، هسته به حداقل تیم های سه نفره که با دغدغه مندی و به منظور عزم جدی برای تغییر و تحول، و یا ایجاد یک اتفاق در منطقه پیرامون خود جمع شده باشند گفته می شود. برخی از مواردی که از مفهوم حوزه پیشرفت بعنوان شاخص ورود تیم ها به رویداد و داوری آنها در نظر گرفته شده شامل موارد زیر است:
۱. عدالت محور بودن تیم ها یا افراد از مهم ترین شاخصهای هسته ها خواهد بود.
۲. فعالیت ها و ایده های مبتنی بر تحول منطقه ای یعنی افراد عزم تحول در منطقه خویش را داشته باشند هر چند این تحولات کوچک باشند.
۳. چند منظوره بودن ایده ها و فعالیت ها. یعنی افراد دغدغه فکر کردن به مسائل گوناگون را داشته باشند و در حوزه های کاری مختلف فعالیت نموده و یا حتی قصد انجام فعالیت داشته باشند.
۴. ایده ها حتی الامکان مبتنی بر توان مردم منطقه باشند. یعنی اولویت اعضای هسته و روحیه تیمی شأن در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده گروه به خدمت گرفتن اهالی منطقه خود باشد. در این رویداد حوزه های در رابطه با سلامت، موارد متفاوتی را شامل می شود.
۱. ایده ها و فعالیتهای حوزه بهداشت و درمان
۲. ایده ها و فعالیتهای حوزه پیشگیری
۳. ایده ها و فعالیتهای حوزه تجهیزات پزشکی
۴. ایده ها و فعالیتهای حوزه دارو
۵. ایده ها و فعالیتهای حوزه کشاورزی
۶. ایده ها و فعالیتهای حوزه دامپروری
۷. ایده ها و فعالیتهای حوزه صنایع تبدیلی
۸. ایده ها و فعالیتهای حوزه تغذیه سالم
۹. ایده ها و فعالیتهای حوزه امنیت غذایی
۱۰. و.... اگر در انتخاب ایده ها همه شاخصهای پیشرفت و سلامت در یک تیم جمع شده باشد، به معنای وجود یک هسته ایده آل و یک الگوی موفق است در حالیکه انجمن ملی تغذیه سالم در این رویداد تلاش می کند تا هسته ها و یا تیم ها با داشتن حتی یک مؤلفه از شاخصهای موجود هم به رویداد ورود کرده و با کمک و حمایت تبدیل به هسته پیشرفت و سلامت شوند.
پس تمام افراد یا تیم هایی که به مبحث سلامت علاقه مند هستند و تجربه فعالیتهای اجتماعی را دارا باشند و بالعکس (گروه های جهادی، مسجد و خیریه، شورای روستا یا محله، انجمن های مردم نهادو…) می توانند در این رویداد شرکت کرده و انجمن تغذیه سالم را در جهت تشکیل هسته های پیشرفت و سلامت همراهی کنند.
دقت داشته باشید که در راه شرکت در این رویدادپشتیبان هایی انتخاب شده اند که در خلال مسیر در کنار شما خواهند بود.
این رویداد جذاب در دهه اول بهمن ماه به صورت مجازی برگزار می شود و از تمام شما دغدغه مندان حوزه پیشرفت و سلامت دعوت می شود تا در آن شرکت کرده و اتفاقی بزرگ را در این راه رقم بزنید.

1399/10/14
19:30:03
0.0 / 5
1027
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تجربه , تغذیه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر