پوركیانی خبر داد

توافق اولیه بیمه ایران با وزارت بهداشت بر سر پرداخت بدهی ها

توافق اولیه بیمه ایران با وزارت بهداشت بر سر پرداخت بدهی ها

سرشیر: مدیرعامل بیمه ایران می گوید درباره نحوه پرداخت بدهی هایی كه این شركت بیمه به وزارت بهداشت دارد توافق اولیه صورت گرفته و در صورت موافقت مدیران ارشد وزارت بهداشت اعمال خواهد شد.


محسن پوركیانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: به واسطه عدم پرداخت به موقع حق بیمه ها توسط بیمه گذاران بزرگ برای ما برخی مشكلات مالی به وجود آمد و مبلغ بدهی بالایی را اكنون تحمل می نماییم.
وی ادامه داد: با این حال علی رغم بدهی سنگین بیمه گذاران بزرگ به ما، ما خدمت رسانی خویش را متوقف نكرده ایم و در چارچوب قوانین و مقررات سعی كردیم بهترین خدمات را در سرعت مناسب و مبلغ عادلانه و منطقی به زیان دیدگان پرداخت نماییم.
مدیرعامل بیمه ایران اظهار داشت: توقع ما از سایر سازمان های دولتی هم این است كه طبق قوانین و مقررات با ما برخورد كنند و اگر با بیمه ایران هم اختلافی از نظر مالی دارند با عنایت به ضوابط باید به معاونت حقوقی رئیس جمهوری رجوع كنند. به نظر نمی رسد كه قطع كردن خدمات به مردم كار درستی باشد.
پوركیانی ادامه داد: البته آنها طلب دارند و ما آن را تائید می نماییم، ولی از آنجایی كه بیمه گذاران به جای حق بیمه به ما اوراق خزانه داده اند ما هم مجبوریم همان ها را به كسانی كه از ما طلب دارند بپردازیم. همچون به وزارت بهداشت و صندوق خسارات بدنی.
وی ادامه داد: البته روز گذشته در جلسه ای كه با وزارت بهداشت داشتیم توافق اولیه صورت گرفته و احتمال اینكه اوراق خزانه را از ما بپذیرند وجود دارد. امیدوارم این اتفاق بیفتد كه مردم دچار مشكل نشوند.
پوركیانی افزود: امیدواریم صورت جلسه نوشته شده و به امضای مدیران ارشد وزارت بهداشت برسد تا مشكل حل شود.
به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، در هفته های اخیر وزارت بهداشت نسبت به عدم افزایش بدهی های برخی شركت های بیمه ای همچون بیمه ایران انتقاد و اعلام نموده بود ادامه این وضعیت منجر به آن خواهد شد كه هزینه های بیمه ای از مراجعین دریافت شود.

1397/01/30
15:39:48
5.0 / 5
4401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر