واكنش معاون كل وزارت بهداشت به اجرای طرح ترافیك پایتخت:

حالا دغدغه اصلی مقابله با كروناست نه آلودگی هوا

حالا دغدغه اصلی مقابله با كروناست نه آلودگی هوا

به گزارش سرشیر معاون كل وزارت بهداشت درباره اجرای طرح ترافیك در پایتخت، با اعلان اینكه حالا اولویت اصلی مقابله با كروناست، اظهار داشت: اگر ببینیم با اجرای طرح ترافیك، حتی دو درصد هم بر بار حمل و نقل عمومی افزوده می­ شود و مردم درباره بیماری كرونا گرفتار مشكلات می­ شوند، حتما نقش بازدارندگی خودرا اعمال خواهیم كرد.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریر­چی درباره مباحث مطرح در زمینه اجرای طرح ترافیک پایتخت اظهار داشت: در جلسه ستاد قرار شد بررسی های مجدد صورت گیرد و همانطور که وزیر بهداشت اعلام کردند، ما دغدغه اصلی­ مان مقابله با کرونا است و آلودگی هوا چندان در مقیاس با کرونا مهم نیست.
معاون کل وزارت بهداشت که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، با اشاره بر اینکه الان آلودگی هوا نسبت به فصول مشابه سال قبل وضعیت بهتری دارد، اظهار داشت: می­ دانیم در مرکز شهر ترافیک و مشکل پارکینگ وجود دارد. با وجود هشداری که وزیر بهداشت دادند، اگر ببینیم با اجرای طرح ترافیک، حتی دو درصد هم بر بار حمل و نقل عمومی افزوده می­ شود و مردم درباره بیماری کرونا گرفتار مشکلات می­ شوند، حتما نقش بازدارندگی خودمان را اعمال خواهیم کرد. ضمن اینکه می­ دانیم شهرداری تهران و ارگان های مسئول نهایت همکاری را دارند.
منبع:

1399/03/13
23:49:18
5.0 / 5
2683
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر