افتتاح پایلوت طرح هرخانه یك پایگاه سلامت با حضور وزیر بهداشت فردا

افتتاح پایلوت طرح هرخانه یك پایگاه سلامت با حضور وزیر بهداشت فردا

سرشیر: اجرای پایلوت طرح «هرخانه یك پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت در شهرستان قزوین افتتاح می گردد.به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، دكتر محمد اسلامی با اشاره به اینكه اجرای پایلوت طرح «هرخانه یك پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت، در شهرستان قزوین افتتاح می گردد، اظهار داشت: برنامه افتتاح اجرای پایلوت طرح «هر خانه یك پایگاه سلامت» روز سه شنبه ( 5 آذرماه) بطور همزمان در سه دانشگاه علوم پزشكی قزوین، كاشان و سمنان صورت خواهد گرفت.

مدیرگروه برنامه های سلامت مركز مدیریت شبكه با اشاره به اینكه اجرای پایلوت این طرح از 5 آذرماه شروع می شود و تا اواسط اسفند 98 خاتمه می یابد، اظهاركرد: در دانشگاه علوم پزشكی قزوین این طرح در شهرستان محمدیه و در مركز خدمات جامع سلامت شهری محمدیه با حضور وزیر بهداشت و معاون بهداشت افتتاح می گردد.

وی افزود: رئیس مركز مدیریت شبكه و سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت نیز طرح «هر خانه یك پایگاه سلامت» را در مركز خدمات جامع سلامت «فامیلی» در شهرستان سمنان افتتاح خواهند كرد.

مدیرگروه برنامه های سلامت مركز مدیریت شبكه اضافه كرد: مشاور وزیر در امور بهداشتی و معاون اجرایی مركز مدیریت شبكه نیز در مركز جامع خدمات سلامت «مهرپرور» در شهرستان كاشان این طرح را افتتاح می كنند.

بنابر اعلام وبدا، اسلامی درانتها اظهار داشت: مقامات استانی، امامان جمعه و مقامات شهرستانی نیز در هر سه دانشگاه علوم پزشكی یاد شده در آیین افتتاح طرح «هر خانه یك پایگاه سلامت» حضور خواهند یافت.

منبع:

1398/09/04
23:45:08
5.0 / 5
4156
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر