ماساژ چاقو در تایوان! بعلاوه تصاویر

ماساژ چاقو در تایوان! بعلاوه تصاویر

سرشیر: از دیرباز ماساژ از بهترین راه ها برای رسیدن به آرامش بوده است اما در چند سال اخیر شاهدیم كه انواع گوناگونی از ماساژها در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. یكی از عجیب ترین ماساژهایی كه در یكی دو سال قبل به محبوبیت زیادی دست یافته و همواره خبرساز می شود، ماساژ با چاقو است.به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، «لست سكند» در ادامه نوشت: این ماساژ در كشور تایوان پرطرفدار است و در آن به وسیله ی چاقوهایی بسیار تیز و ساطور، بدن را ماساژ می دهند. مردم ساكن در آسیای شرقی خیلی از بیماری ها را به روش های سنتی درمان می كنند و گفته می گردد كه ماساژ با چاقو هم یكی از همین روش های سنتی آنان است. جالب این كه متخصصان این ماساژ، چهره و چشمان افرادی را كه از برخورد چاقو با بدنشان می ترسند را با پارچه می پوشانند و از روی پارچه آنها را ماساژ می دهند. برای لذت بیشتر مشتری ها، ماسوس ها باید ساطورهایشان را به صورت ریتمیك و منظم روی پوست بدن آنها بكوبند.

هسیائو یكی از متخصصان در زمینه ی ماساژ با چاقو چنین گفته است: «این روش درمانی ۲۵۰۰ سال قبل برای نخستین بار در چین انجام شد ولی من با تغییراتی خاص آنرا به كشورم آوردم و انجامش می دهم. یینگ و یانگ نام بخش های اصلی این ماساژ هستند كه در آن از ۲ چاقو استفاده می نماییم. این سبك ماساژ سبب تغییر انرژی درونی فرد می گردد و او را به آرامش می رساند. توجه داشته باشید كه این چاقوها، چاقوهای آشپزخانه نیستند و ما از آنها با احتیاط كامل استفاده می كنیم».

ماساژ چاقو هیچ زخمی روی بدن به وجود نمی آورد و حتی جای چاقوها هم روی پوست نمی ماند. اگر شما هم دوست دارید كه در خلال سفرهایتان به تایوان ماساژ چاقو را امتحان نمایید، از یاد نبرید كه اگر در سالن های ماساژ با مردی قوی هیكل برای ماساژ روبه رو شدید، نباید بترسید چونكه این مورد در تایوان بسیار عادی است همینطور باید بدانید كه در صورت تمایل می توانید از ماسوس خود بخواهید كه روی بدنتان حوله قرار داده و از روی حوله شما را ماساژ بدهد.

آیا حاضرید چنین ماساژی را امتحان كنید؟1397/09/06
19:15:57
5.0 / 5
5572
تگهای خبر: تخصص , درمان , سفر , ماساژ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر