وزیر بهداشت با جانباز دوران دفاع مقدس دیدار نمود

وزیر بهداشت با جانباز دوران دفاع مقدس دیدار نمود

سرشیر: وزیر بهداشت اظهار داشت: مردم ایران خودشان را مدیون خانواده شهدا و ایثارگران می دانند و دیدار با آنها حداقل كاری است كه مسئولان می توانند انجام دهند و ما هم به حكم وظیفه به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران می رویم.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، دكتر سید حسن هاشمی كه همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز به دیدار خانواده دكتر ملازاده جلودار؛ جانباز ۵۰ درصد دوران دفاع مقدس رفته بود، تصریح كرد: دیدار مسئولان با خانواده شهدا و ایثارگران قدرشناسی از ایثارگری های این عزیزان است و هیچ وقت نباید جان فشانی آنها را فراموش نماییم.
وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: وظیفه خودمان می دانیم كه به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران برویم و بتوانیم خدمتگزاری برای آنها باشیم.

هاشمی با اشاره به حضور ۱۱ هزار جانباز در وزارت بهداشت، اظهار داشت: افراد زیادی در حوزه بهداشت و درمان در دوران دفاع مقدس برای كمك به رزمندگان اسلام، بعنوان بسیجی یا كادر بهداشتی و درمانی در جبهه ها، خدمت می كردند و تعداد جانبازان وزارت بهداشت ۱۱ هزار نفر است و اطمینان دارم كه جانبازان زیادی هستند كه هیچ وقت ثبت نام نكردند و ما هیچ وقت آنها را نشناختیم و خداوند عالم و آگاه است و در درگاه الهی، ماجور هستند.

بنابر اعلام وبدا، وزیر بهداشت اضافه كرد: در وزارت بهداشت ۴۱ هزار ایثارگر حضور دارند و ۴۶۰ شهید تقدیم انقلاب كرده است و تصور می كنم كه رزمندگان در دوران دفاع مقدس، خدمات پزشكان، پرستاران و پیراپزشكان را فراموش نكرده اند كه همراه با خط شكنان حركت می كردند و از بی سنگرانی بودند كه وظیفه خویش را انجام می دادند و یاد و خاطره همه آنها را گرامی می داریم و به خانواده آنها هم ادای احترام می نماییم.

دكتر ملازاده جلودار اهل بابل و چشم پزشك است كه در ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۶۰ در سن ۲۱ سالگی در عملیات چزابه مجروح شده است. این جانباز سرافراز دفاع مقدس باسابقه ۲۴ سال خدمت، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی تهران است.1397/02/02
13:17:13
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر