سرپرست اورژانس كشور مطرح كرد

اهمیت تغذیه در زنان و مردان

اهمیت تغذیه در زنان و مردان

به گزارش سرشیر سرپرست اورژانس كشور اظهار داشت: اساسی ترین نیاز بشر، تغذیه است و این مورد می تواند همزمان عامل سلامتی یا بیماری باشد.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، دكتر پیرحسین كولیوند در همایش تغذیه سالم اظهار داشت: اساسی ترین نیاز بشر، تغذیه است و این مورد می تواند همزمان عامل سلامتی یا بیماری باشد. مدیریت تغذیه، مساله ای مهم است و بر همین مبنا باید سطح سواد جامعه را افزایش دهیم.
وی با اشاره به اینكه اهمیت تغذیه در زنان بیش از مردان است، اظهار داشت: اگر تغذیه زنان سالم نباشد، عوارض آن كل جامعه را درگیر می كند.
كولیوند اضافه كرد: سلامت جسمی، روحی - روانی و عقلانی جامعه بعنوان ركن اصلی در سیاست های پدافند غیرعامل در وزارت بهداشت است. نوآوری، ابتكار، شكوفایی و پیشرفت سریع تر منوط به داشتن جامعه شاداب و سالم می باشد.
بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس كشور، وی اظهار داشت: در طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت برنامه های بسیار خوبی شروع شده است. سلامت مادران، سلامت باروری و برنامه های سالمندان از گام های موثر وزارت بهداشت در پدافند غیرعامل است.
سرپرست اورژانس كشور، ادامه داد: زنان روستایی برپایه شرایط اقلیمی برنامه های غذایی متفاوتی دارند كه برای حفظ سلامتی شان باید مورد دقت قرار گیرد.


 

1396/11/14
15:24:21
5.0 / 5
5262
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سرشیر
سر شیر
سرشیر