وزیر میراث فرهنگی:

گردشگری واكسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می شود

گردشگری واكسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می شود

به گزارش سرشیر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: این ظرفیت وجود دارد که بعد از واکسینه شدن همه مردم و با تولید واکسن داخلی کرونا، «گردشگری واکسن» به سبد «⁧‫گردشگری سلامت»‬⁩ اضافه و منجر به رونق گردشگری در کشور شود.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، علی اصغر مونسان در حساب کاربری خود در توییتر از روند منظم واکسیناسیون‬⁩ افراد بالای ۷۰ سال در مجتمع ایران مال در غرب تهران ابراز رضایت کرد و نوشت: بنظر می رسد این ظرفیت وجود دارد که بعد از واکسینه شدن همه مردم و با تولید واکسن داخلی، گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از میراث آریا، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز گذشته با حضور در مجتمع ایران مال علاوه بر بازدید از مراحل واکسیناسیون COVID۱۹ افراد بالای ۷۰ سال در این مجتمع در جریان روند ساخت هتل مجتمع ایران مال قرار گرفت.

مونسان با تقدیر از کوشش های کادر درمان مستقر در این مجتمع و آرزوی سلامتی برای افراد در حال واکسینه شدن بیان کرد: بسیار خوشحالم که از شروع شیوع پاندمی کرونا بخش گردشگری در کنار کادر درمان قرار گرفت و تمامی امکاناتمان را در اختیار وزارت بهداشت گذاشتیم.

او اشاره کرد: در زمانی که ترس از کرونا بیشتر از این روزها بود تمامی اقامتگاه های ما به شکل گسترده برای خدمات دهی اعلام آمادگی کردند؛ همین طور هتل های فرودگاهی برای ایرانیان خارج از کشور همکاری خوبی با حوزه درمان داشتند.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره گردشگری واکسن و اضافه شدن آن به سبد گردشگری کشور، بیان کرد: بعد از واکسینه شدن همه مردم و تولید واکسن داخلی در آینده ای نزدیک این ظرفیت وجود دارد که واکسیناسیون را برای خارجی ها خصوصاً کشورهای همسایه انجام دهیم.

مونسان اشاره کرد: اضافه شدن گردشگری مبتنی بر واکسیناسیون به بخش گردشگری سلامت می تواند به رونق گردشگری داخلی کمک نماید.

مونسان روند واکسیناسیون در مجتمع ایران مال را بسیار منظم و با آرامش ارزیابی کرد و اظهار داشت: این مرکز بزرگ ترین مرکز تفریحی و گردشگری غرب تهران است و امروز با در اختیار قرار دادن این امکانات به کادر درمان کار مهمی انجام داد که جای تشکر دارد. روند واکسیناسیون با مدیریت خوبی انجام می شود و حس آرامش و شادابی حاکم بر این محیط حائز اهمیت می باشد.

برای تعطیلات نیمه خرداد تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

وزیر میراث فرهنگی همین طور درباره وضعیت سفرها در تعطیلات پیش رو (تعطیلات نیمه خرداد) اظهار داشت: تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و تلاشمان اتخاذ بهترین تصمیم است. اولویت برای ما سلامت مردم است.منبع:

1400/03/03
10:11:35
5.0 / 5
1049
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سرشیر
سر شیر
سرشیر