استاندار بوشهر:

راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی گردد

راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی گردد

بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: به خاطر شرایط انتشار کرونا در کشور، سال جاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه برگزار نخواهد شد و همه ویژه برنامه های دهه فجر به صورت مجازی برگزار می گردد.


عبدالکریم گراوند بامداد امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار نمود: با عنایت به وضعیت کنونی استان در مورد بیماری کرونا، نباید گرفتار ساده انگاری و خوش خیالی شویم چون که بیماری تمام نشده و رفتاری ناشناخته دارد.
وی بیان نمود: طبق گزارش وزارت بهداشت، شاهد خیز آرام بیماری کرونا در بعضی استان ها هستیم، بنابراین اگر پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنیم امکان دارد در روزهای نوروز باردیگر به محدودیت های مختلف متوسل شویم.
استاندار بوشهر ضمن اشاره به همکاری خیلی خوب مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، خاطرنشان کرد: مناسب ترین وسیله برای مقابله با ویروس کرونا، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است.
گراوند تصریح کرد: اگر می خواهیم اصناف و بازار در روزهای نوروز فعال باشند و همچون سال قبل گرفتار محدودیت و تعطیلی نشوندانتظار داریم بازاریان همچون گذشته نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.
استاندار بوشهر بیان نمود: فرمانداران، روسای شبکه بهداشت و درمان و بازرسی استانداری همه امکانات برای تداوم نظارت و بازرسی از اصناف و اماکن مختلف را فراهم نمایند. ادارات استان برای همکاری جهت دورکاری بیماران خاص، جانبازان شیمیایی بر مبنای تشخیص دانشگاه علوم پزشکی همکاری لازم را داشته باشند.
وی با تکیه بر پیشگیری از برگزاری آیین های مختلف با هدف عدم تجمعات، اظهار داشت: می توان از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری جلسات و برنامه ها و یادواره شهدا استفاده نمود. به خاطر شرایط انتشار کرونا در کشور، سال جاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه برگزار نخواهد شد و همه ویژه برنامه های دهه فجر به صورت مجازی برگزار می گردد.
عبدالکریم گراوند با اشاره به اینکه برگزاری چادر در سواحل استان ممنوع می باشد، اظهار داشت: شهرداران برای پیشگیری از برگزاری چادر در سواحل و پارک های استان اقدام نمایند. با عنایت به سفارش های وزارت بهداشت، ضمن احترام به همه مردم ایران، سال جاری به خاطر شرایط کرونایی آماده پذیرایی از مسافران نیستیم.
مقام عالی دولت در استان بوشهر افزود: همینطور امکان سرویس دهی به مسافران در پارک ها وجود ندارد بنابراین مسافران عزیز از سفر به بوشهر اجتناب کنند تاپس از ریشه کنی بیماری کرونا، به بهترین شکل میزبان میهمانان گرانقدر از سراسر کشور باشیم.
این مسئول با اشاره به اینکه کمرنگ شدن استفاده از ماسک نگران کننده است، اضافه کرد: از اصناف انتظار داریم همه امکانات را برای رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم نمایند و در استفاده از ماسک پیشگام باشند.1399/11/05
13:31:08
0.0 / 5
1007
تگهای خبر: بهداشت , بیماران , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر