خرید هزار دستگاه آمبولانس در كشور در حال انجام می باشد

خرید هزار دستگاه آمبولانس در كشور در حال انجام می باشد

رئیس سازمان اورژانس كشور از پیگیری مبحث سختی كار ویژه تكنسین های اورژانس اطلاع داد تا برپایه آن نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی هم بتوانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.


به گزارش سرشیر به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، کولیوند در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به شرایط ویژه استان البرز به جهت تراکم بالای جمعیت و شرایط جغرافیایی این استان اظهار نمود: خرید هزار دستگاه آمبولانس در کشور در حال انجام می باشد که حتما تقویت ناوگان اورژانس زمینی البرز در دستور کار اورژانس کشور قرار دارد و حتی نیاز است تعداد زیادی از پایگاه های اورژانس این استان به دو کد مجهز شوند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از چالش های اورژانس البرز کمبود نیروی انسانی است که باید سازوکار لازم جهت جذب نیروی انسانی مورد نیاز انجام شود
کولیوند با اشاره به اینکه سیستم های عملیات ویژه در استان البرز باید با عنایت به شرایط خاص این استان تقویت شود تصریح کرد: آموزش و پیشگیری در امر سلامت بسیار مهم می باشد و باید شعار هر خانه یک پایگاه سلامت به صورت جدی دنبال و برنامه ریزی های لازم در این خصوص به سرعت صورت گیرد چون که در امر آموزش و پیشگیری یکی از ارکان مهم و موثر، تبدیل شدن هر خانه به یک پایگاه سلامت است.
رئیس اورژانس کشور ضمن اشاره به تقویت موتورهای امدادی در اورژانس البرز اضافه کرد: به زودی نزدیک به 30 عدد موتور لانس به ناوگان اورژانس البرز افزوده میشود.
وی اضافه کرد: نقشه مخاطرات استان با همکاری اورژانس البرز و کشور جهت برنامه ریزی و تنظیم سناریوهای مختلف پدافند غیر عامل تنظیم شود.
کولیوند در ادامه قول همکاری و مساعدت در جهت تقویت زیرساخت اورژانس البرز بخصوص در مبارزه با کرونا را به دانشگاه داد.
رییس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر ارتقای حق الزحمه و امور رفاهی و معیشتی به نیروهای اورژانس اظهارکرد: به شکل جدی در حال پیگیری حق الزحمه پرداختی به نیروهای اورژانس، ارتقا امور رفاهی این عزیزان از راه مجلس شورای اسلامی، هیات دولت و وزارت بهداشت هستیم.
وی افزود با جدیت به دنبال سختی کار ویژه تکنسین های اورژانس هستیم که نیروهای خدوم اورژانس پیش بیمارستانی هم بتوانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.
کولیوند در ادامه از مدیریت اورژانس پیش بیماستانی و حوادث استان و همینطور از پروژه پایگاه اورژانس هوایی بازدید کرد و ضمن اعلام حمایت در تکمیل این پروژه خواست حداکثر ظرف سه ماه آینده این پروژه تکمیل شود.
منبع:

1399/06/20
11:36:13
5.0 / 5
1789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر