لزوم هوشیاری كشورها همزمان با كاهش محدودیت های كرونایی

لزوم هوشیاری كشورها همزمان با كاهش محدودیت های كرونایی

به گزارش سرشیر همزمان با كاهش محدودیت های اعمال شده به منظور مقابله با شیوع كروناویروس، سازمان جهانی بهداشت (WHO) از كشورها درخواست نمود كه در این شرایط بسیار هوشیار باشند.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (دوشنبه) با ابراز خرسندی از کاهش میزان مبتلا شدن و مرگ ناشی از بیماری کووید ۱۹ در بعضی از کشورها اعلام نمود: لزوم دارد که همزمان با کاهش محدودیت های تردد و قرنطینه خانگی، کشورها فوق العاده هوشیار باشند.
برخی از کشورهای اروپایی از روز دوشنبه روند بازگشایی و کاهش محدودیت ها را شروع کرده اند و در کشورهایی از قبیل فرانسه و اسپانیا کاهش میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری گزارش شده است.
«تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیرکل سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: خبر خوب این است که روند شیوع کروناویروس کند شده و در نهایت می توان جان افراد بیشتری را نجات داد.
دکتر «مایک رایان» مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی این سازمان هم کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده را نشانه "امید" خواند اما اخطار داد که ضروری است تا مقامات کشورها از هوشیاری لازم برخوردار باشند.
به گزارش مدیکال اکسپرس، در سرتاسر جهان تابحال بیشتر از ۲۸۷ هزار نفر بر اثر مبتلا شدن به بیماری کووید ۱۹ جان خویش را از دست داده و بیشتر از چهار میلیون نفر هم به این بیماری مبتلا شده اند.1399/02/23
23:55:14
5.0 / 5
2889
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر