واگذاری بیمه پایه ۷۳ هزار مددجوی شهری تهران به بیمه سلامت

واگذاری بیمه پایه ۷۳ هزار مددجوی شهری تهران به بیمه سلامت

سرشیر: مدیركل كمیته امداد استان تهران از واگذاری بیمه پایه ۷۳ هزار مددجوی شهری تحت حمایت به بیمه سلامت آگاهی داد و اظهار داشت: از اول خرداد امسال بیمه مددجویان شهری در استان بوسیله بیمه سلامت انجام می شود.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، حمیدرضا شیران با اشاره به اینكه مددجویان باید تا آخر اردیبهشت به دفاتر پیشخوان دولت بازگشت و دفترچه بیمه خودرا دریافت نمایند، افزود: سپس این مدت، خدمات درمانی برای مددجویان در چارچوب سیستم پزشك خانواده و نظام ارجاع با دفترچه بیمه سلامت نمایش می شود تا دفترچه بیماران خاص در دفاتر پیشخوان آماده و در روند درمان این بیمه شدگان خللی ایجاد نشود.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون بودجه بیمه پایه مددجویان شهری برای یكسال به سازمان بیمه سلامت منتقل شده است، اشاره كرد: اگر این مساله به قانون دائمی تبدیل گردد، بودجه بطور هماهنگ به سازمان بیمه سلامت اختصاص خواهد یافت.
شیران در مورد بیمه مددجویانی كه به سازمان بیمه سلامت منتقل شدند، بیان كرد: كارت درمانی مددجویان تا زمان صدور دفترچه اعتبار دارد و قابل استفاده می باشد.
وی اشاره كرد: همه اقدامات و خدماتی كه از طرف كمیته امداد در بخش بیمه پایه (خدمات بستری و سرپایی)به مددجویان نمایش می شد، از این پس بر عهده بیمه سلامت است.

منبع:

1398/02/10
13:42:34
5.0 / 5
4732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر