اعلام آمادگی انجمن داروسازان برای اجرای طرح نسخه نویسی الكترونیك

اعلام آمادگی انجمن داروسازان برای اجرای طرح نسخه نویسی الكترونیك

به گزارش سرشیر در جلسه دو ساعته هیئت مدیره انجمن داروسازان ایران با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، طرح نسخه نویسی الكترونیك و آخرین وضعیت پرداختی های سازمان بیمه سلامت به داروخانه ها بررسی گردید.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، در این جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن داروسازان ایران از وضعیت پرداختی های منظم سازمان بیمه سلامت به داروخانه ها تشكر و برای اجرای طرح نسخه نویسی الكترونیك اعلام آمادگی كردند.
طاهر موهبتی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره این نشست اظهار داشت: در این نشست قرار شد تفاهم نامه ای بین سازمان بیمه سلامت و انجمن داروسازان ایران منعقد شود تا بتوانیم از ظرفیت این انجمن برای اجرای طرح نسخه نویسی الكترونیك استفاده نماییم.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی افزود: وضعیت پرداختی های سازمان بیمه سلامت به داروخان ها نسبت به گذشته به مراتب بهتر و منظم تر شده و این مورد مورد تایید انجمن داروسازان ایران هم هست.
موهبتی بیان كرد: استفاده از ظرفیت انجمن ها و همفكری و تبادل نظر همواره یكی از رویكردهای سازمان بیمه سلامت بوده و برای اجرای طرح نسخه نویسی الكترونیك هم از توان و ظرفیت انجمن داروسازان ایران استفاده خواهیم كرد.1397/12/17
00:48:50
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: دارو , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر