نمكی:

اغلب مردم از سرعت واكسیناسیون كرونا راضی هستند

اغلب مردم از سرعت واكسیناسیون كرونا راضی هستند

سرشیر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: اغلب مردم از سرعت عمل انجام واکسیناسیون کرونا در مراکز تزریق واکسن راضی هستند.


به گزارش سرشیر به نقل از ایرنا، سعید نمکی روز جمعه در حاشیه بازدید سرزده از مراکز واکسیناسیون غرب تهران اضافه کرد: امروز از چند مرکز خودرویی و مرکز تجمیعی واکسیناسیون بازدید داشتیم که خوشبختانه روند کار به سرعت انجام می شود.
وی عنوان کرد: کادر درمان با روی خوش، تزریق واکسن کرونا را به رجوع کنندگان انجام می دهند و مقرر است برای سرعت عمل روند واکسیناسیون، تعداد شیفت های همکاران زیاد شده و تعداد ایستگاهای تزریق افزایش یابد.
نمکی خاطرنشان کرد: همینطور تلاش داریم تعداد خودرو ها و تعداد پایگاههای تجمیعی تزریق واکسن کرونا را بخصوص در تهران افزایش دهیم.
وزیر بهداشت امروز به صورت سرزده از سه مرکز واکسیناسیون تجمیعی و خودرویی ایران مال، بوستان ولایت و باغ پرندگان تهران بازدید کرد.
به گزارش سرشیر به نقل از ایرنا، تا کنون پنج میلیون و ۶۸۸ هزار و ۴۵۲ نفر دُز اول واکسن کرونا و دو میلیون و ۲۴۹ هزار و ۸۱۱ نفر هم دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۷ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۲۶۳ دُز رسید.
منبع:

1400/04/26
10:33:09
5.0 / 5
407
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر