اعمال محدودیت های كرونائی با افزایش موارد بستری در آمریكا

اعمال محدودیت های كرونائی با افزایش موارد بستری در آمریكا

با افزایش موارد بستری بیماران مبتلا به كووید-19 در بیمارستان ها، بعضی از ایالت های آمریكا محدودیت های سخت تری را اعمال كرده اند.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، چندین ایالت در آمریکا از روز گذشته (سه شنبه) و باتوجه به افزایش موارد بستری بیماران مبتلا به کووید-۱۹ و وارد شدن فشار مضاعف بر بیمارستان ها، محدودیت های بیشتری را بمنظور مهار شیوع کروناویروس اعمال کردند.
در ایالت کالیفرنیا تعداد بیماران کرونائی بستری شده در بیمارستان طی دو هفته گذشته افزایش ۳۲ درصدی داشته و پذیرش در بخش مراقبت های ویژه ۳۰ درصد بیشتر شده است. در این شرایط مقامات محلی در این ایالت اعلام نمودند سرویس دهی رستوران ها به مشتریان در فضای داخلی و همین طور برگزاری کارهای ورزشی و مراسم سنتی و مذهبی در محیط بسته ممنوعست.
در ایالت مینه سوتا نیز باتوجه به افزایش موارد روزانه مبتلاشدن به کووید-۱۹ محدودیت های جدیدی اعمال شد. بر این اساس رستوران ها و کافه ها ملزم هستند در ساعات ۲۲ تا چهار بامداد از پذیرش مشتری اجتناب کنند. همین طور برگزاری تجمعات شخصی به حضور ۱۰ نفر که از سه خانواده یا کمتر باشند محدود خواهد شد.
به گزارش ژاپن تودی، تا روز دوشنبه بیش از ۵۹ هزار بیمار کرونائی در بیمارستان های سراسر ایالات متحده بستری بوده اند. همین طور موارد جدید مبتلاشدن برای ششمین روز متوالی از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.1399/08/21
13:55:00
5.0 / 5
1359
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سرشیر
سر شیر
سرشیر