معضل تاخیر در اعلام نتایج تست كرونا در آمریكا

معضل تاخیر در اعلام نتایج تست كرونا در آمریكا

به گزارش سرشیر مدیر مؤسسه ملی سلامت فرانسیس كولینز ایالات متحده آمریكا اعلام نموده كه تأخیرهای طولانی در حاضر شدن نتایج تست های كرونا در این كشور، آنها را بی فایده كرده است.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، مقامات بهداشتی آمریکا اعلام نموده اند که میانگین زمان آماده شدن نتایج تست های کرونا در این کشور بسیار طولانی است و این مورد تست گیری ها را بی فایده می کند، چون که هدف از تست کرونا مشخص شدن فوری افراد مبتلا و ناقل و قرنطینه سریع آنها به منظور پیشگیری از گسترش عفونت است.
مدیر موسسه ملی سلامت فرانسیس کولینز تصریح کرد که دولت آمریکا باید در فناوری های نوین سرمایه گذاری کند تا قادر به تأمین تقاضا برای انجام تست های کرونا شود.
سازمان غذا و داروی آمریکا روز شنبه برای یک آزمایشگاه مجوز تست گیری اضطراری را صادر کرد که در آن حداکثر تا نمونه های چهار نفر را می تواند به صورت همزمان برای کرونا تست کند. این آزمایشگاه نخستین موردی است که مجوز استفاده از نمونه های مخلوط را کسب کرده است.
بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، صدور مجوز اضطراری برای این آزمایشگاه جهت جمع آوری نمونه یک گام مهم در جهت جوابدهی سریع تر تست های کرونا در آمریکا به حساب می آید.
منبع:

1399/04/30
14:49:46
5.0 / 5
2011
تگهای خبر: بهداشت , دارو , سلامت , غذا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر