استقرار بیمارستان صحرایی در شهرستان بهارستان برای کمک به کادر درمان

استقرار بیمارستان صحرایی در شهرستان بهارستان برای کمک به کادر درمان

مدیر عامل بنیاد احسان اظهار داشت: بنیاد احسان ستاد اجرائی فرمان امام در بحران اخیر کرونا همچون گذشته به ارائه خدمات درمانی به مردم می پردازد. این دفعه هم بیمارستان سیار احسان در شهرستان حاشیه ای بهارستان با ظرفیت روزانه 400 نفر درمان رمدسیورتراپی مستقر شده است.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، سعید سلیمانی با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در کشور با استقرار بیمارستان های سیار و صحرایی احسان در مناطق مختلف کشور و به ویژه تهران به کمک کادر درمانی کشور آمده ایم.

سعید سلیمانی اضافه کرد: در تازه ترین اقدام بنیاد احسان دو چادر بیمارستانی احسان با ظرفیت ۲۰ تخت بستری و قابلیت ۴۰۰ نفر درمان روزانه رمدسیورتراپی برای یاری کادر درمان بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان اعزام شد.

مدیر عامل بنیاد احسان درباب سایر بیمارستان های احسان نیز اظهار داشت: قبل از این نیز بیمارستان صحرایی احسان در کنار بیمارستان میلاد استقرار یافته و تا کنون برای ۸۰۰۰ نفر خدمات درمانی انجام داده است.

وی ادامه داد: بیمارستان سیار احسان در بیمارستان های کرونائی تهران به انجام خدمات درمانی مشغول بوده است که شامل ۳۰۰۰ درمان سرپایی و رمدسیورتراپی در بیمارستان بوعلی، ۱۶ هزار رمدسیورتراپی در بیمارستان مسیح دانشوری و ۸۰۰ بستری کامل در بیمارستان امام حسین (ع) تهران است.

لازم به ذکر است که از شروع شیوع ویروس کرونای دلتا در کشور و خصوصاً سیستان و بلوچستان بیمارستان سیار احسان در زاهدان تا حالا ۱۷۰۰ بیمار با رمدسیورتراپی و سرپایی درمان شده اند.1400/05/11
20:15:42
5.0 / 5
420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر