در گفت و گو با سرشیر اعلام شد

آخرین وضعیت پرونده پزشكی سحر جعفری جوزانی

آخرین وضعیت پرونده پزشكی سحر جعفری جوزانی

به گزارش سرشیر معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی که به علت تزریق بوتاکس در فک از جانب پزشک معالج، گرفتار مشکل در این قسمت شده است، توضیح داد.


دکتر فتاحی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی -بازیگری که به علت تزریق بوتاکس در فک وی در این قسمت گرفتار فلج شده بود، اظهار داشت: در زمینه این پرونده ما از راه فضای مجازی متوجه شدیم، بعد پرونده ای را تشکیل دادیم و چندین بار از خانم جعفری جوزانی و پزشکان دعوت کردیم که در سازمان حضور یابند و ببینیم که مبحث چیست. به هر حال مبحث باید کارشناسی و بررسی شود و ببینیم که اتفاقی که رخ داده جزو عوارض پزشکی است یا به علت قصور و تقصیر پزشک است.
وی ادامه داد: پس از چندین تماسی که داشتیم، امروز خانم جعفری جوزانی به سازمان نظام پزشکی آمدند و باید مبحث بررسی شود. پزشک معالج هم هفته قبل حضور پیدا کرد و ادعایشان این بود که پس از انجام این اقدام دیگر بیمار را ندیدند و ویزیت نکردند.
فتاحی اظهار داشت: درخواست از کلیه مردم خصوصا اقشار فرهیخته جامعه این است که هر چیزی را نمیتوانیم به نام قصور و تقصیر عنوان نماییم. نخستین کار این است که به مراجع ذی ربط رجوع نماییم. چطور ما از راه فضای مجازی آگاه شدیم و درخواست کردیم که جهت بررسی مبحث رجوع کنند. ایشان می توانستند ما را در جریان قرار دهند و ما کار کارشناسی را آغاز و پرونده را بررسی و نتیجه را اعلام میکردیم.
وی اظهار داشت: هم اکنون پرونده خانم جعفری جوزانی درحال بررسی است.1400/04/28
20:01:20
5.0 / 5
488
تگهای خبر: پزشك , كلیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر