وضعیت فعالیت مشاغل و محدودیت های ترددی در شهرهای قرمز

وضعیت فعالیت مشاغل و محدودیت های ترددی در شهرهای قرمز

سرشیر: به دنبال روند تصاعدی بروز، بستری و فوتیهای ناشی از کرونا به ویژه در مناطق جنوبی و جنوب شرقی کشور و افزایش تعداد شهرهای قرمز، باردیگر محدودیت های کرونائی برمبنای رنگبندی شهرها از شروع هفته جاری شروع شده است.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رئیسی، با اشاره به افزایش بیماری کرونا در شهرهای جنوبی، اظهار داشت: از روز یکشنبه در شهرهای قرمز تنها گروه مشاغل سطح یک اجازه فعالیت دارند و بقیه مشاغل همه تعطیل هستند. در مورد رفت و آمدها نیز چنین است و رفت و آمد از و به شهرهای قرمز ممنوعست و پلاک های بومی نمی توانند از شهر قرمز خارج شده و پلاک غیر بومی هم نمی تواند به شهر قرمز وارد شود.
وی ادامه داد: این مساله از قبل ابلاغ گردیده است و از روز یکشنبه اعمال شده است. با توجه به این که ۱۰ شهرستان در استان تهران قرمز است، برای تهران هم رویه فوق اجرا می شود.
به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، همین طور سردار حسینی _ جانشین رییس پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: متاسفانه موج پنجم کرونا وارد کشور شده است و برمبنای اعلام ستاد ملی و وزارت بهداشت مشخص شد ۹۳ شهر قرمز، ۱۷۳ شهر نارنجی و و ۱۸۳شهر هم در وضعیت زرد هستند.
وی ادامه داد: طبق روال همیشگی و مصوبات پیشین شهرهای زرد مشمول محدودیت تردد نمی شوند. البته به جز محدودیت تردد شبانه که مربوط به همه شهرها فارغ از رنگبندی ها است. ولی در شهرهای قرمز و نارنجی از روز شنبه ابلاغ گردیده است که همکاران من و دوربین ها ترددهای بدون مجوز را ثبت کنند و برابر ابلاغیه های قبلی نسبت به تخلف برخورد قانونی را انجام دهند.
منبع:

1400/04/15
13:06:21
5.0 / 5
720
تگهای خبر: بهداشت , وزارت بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سرشیر
سر شیر
سرشیر