خبرنگاران واكسن كرونا دریافت می كنند

خبرنگاران واكسن كرونا دریافت می كنند

به گزارش سرشیر با بیان معاونت امور مطبوعاتی، مدیران مسئول باید مشخصات خبرنگاران رسانه های خویش را جهت واکسیناسیون ثبت کنند.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی طی اطلاعیه ای اعلام نمود: «باتوجه به این که طبق سند ملی واکسیناسیون، اولویت سوم تزریق واکسن کرونا شامل خبرنگاران می شود، مدیران مسئول محترم رسانه های فعال شامل رسانه های مکتوب درحال انتشار، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای رتبه بندی تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند، اسامی و مشخصات خبرنگاران خویش را برای اعلام به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنل اختصاصی خود در سامانه جامع رسانه های کشور، ثبت نمایند.»
روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی اعلام نمود «با توجه به برخی محدودیت های احتمالی در فاز نخست، اسامی اعلامی، بر مبنای اولویت درج شود. بدیهی است، اسامی اعلامی از جانب هر رسانه جهت استفاده از سهمیه واکسن خبرنگاران، بعد از ارسال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف شفاف سازی، منتشر خواهد شد.
اداره خبرنگاران اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی به سوالات احتمالی مدیران مسوول رسانه ها در این حوزه پاسخ می دهد.»1400/04/08
17:58:01
5.0 / 5
548
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر