۲۶ طرح درمانی با حضور وزیر بهداشت در استان مركزی بهره برداری شد

۲۶ طرح درمانی با حضور وزیر بهداشت در استان مركزی بهره برداری شد

به گزارش سرشیر ۲۶ طرح بهداشتی و درمانی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد تومان روز دوشنبه با حضور وزیر بهداشت و تعدادی از مسؤلان استان مرکزی در چارچوب ˮ پویش ره سلامتˮ به صورت وبینار بهره برداری شد.


به گزارش سرشیر به نقل از ایرنا، سیستم مگا آی سی یو و پست آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین( ع)، بخش ان آی سی یو و مگا ان آی سی یو بیمارستان طالقانی، مرکز تصویربرداری بیمارستان امیرکبیر اراک شامل یک دستگاه سی تی اسکن، ام آر آی و سونوگرافی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ساعی( خیابان هپکو) و دانشکده دندانپزشکی به صورت نمادین در نشست ستاد مدیریت کرونای استان مرکزی با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امام جمعه اراک، استاندار مرکزی و نمایندگان مردم اراک اراک، کمیجان و خنداب بهره برداری شد.
براساس اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک، بهره برداری از دستگاههای اکسیژن ساز و خانه های بهداشت در شهرستان های دلیجان و محلات از دیگر طرح های افتتاحی بود.
سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه در جریان سفر یکروزه به استان مرکزی ضمن حضور در نشست مدیریت کرونا، چند طرح بهداشتی، درمانی را افتتاح نمود.
استان مرکزی با یک میلیون و ۴۱۴ هزار نفر جمعیت با ۱۲ شهرستان دارای ۲۰ بیمارستان فعال با یک هزار و ۹۴۵ تخت مصوب و ۷۵۰ تخت فعال در چارچوب ۸۵ بخش درمانی است.1400/03/24
23:01:10
5.0 / 5
473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سرشیر
سر شیر
سرشیر