پلیس به فعالیت كانال داروهای قلابی كرونا تمام كرد

پلیس به فعالیت كانال داروهای قلابی كرونا تمام كرد

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ایجاد یک کانال تلگرامی مبادرت به تبلیغ برای فروش داروهای بدون مجوز و تقلبی درمان کرونا کرده بود، آگاهی داد.


به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی دراین باره اظهار داشت: مدتی قبل فردی به پلیس فتای تهران بزرگ مراجعه و اعلام نمود که بوسیله آشنایی با یک کانال تلگرامی در فضای مجازی مبادرت به خرید داروی مربوط به کرونا کرده، اما زمانی که جهت استفاده از داروها با پزشک مشورت کرده متوجه فاسد و تاریخ گذشته بودن آنها شده و بنا بر این تصمیم بر شکایت از این فرد را گرفته تا جان های دیگری با سودجویی این فرد به خطر نیفتد.
وی افزود: بنابر اظهارات شاکی فروشنده این داروها خودرا از وارد کنندگان دارو معرفی کرده و مبلغ قابل توجهی را نیز در ازای آن دریافت کرده بود. در همین راستا نیز رسیدگی به موضوع بطور ویژه در دستورکار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ اضافه کرد: در ادامه ماموران پلیس فتا با بهره بردن از روش های علمی و اقدامات فنی، این فرد را در فضای مجازی شناسایی نمودند که با به دست آمدن اطلاعات هویتی متهم و بعد از تشریفات قضایی، در نهایت این فرد در مخفیگاه خود در یکی از مناطق غربی تهران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
معظمی گودرزی با اعلان اینکه بیش از 300 قلم داروی غیرقابل استفاده مربوط به کرونا از محل اختفای متهم کشف و ضبط شد، اظهار داشت: متهم که بعد از انتقال به پلیس فتا هرگونه جرمی را انکار می کرد، بعد از روبه رو شدن با شاکی پرونده و ادله دیجیتال جرم خودرا پذیرفته و به فروش داروهای فاسد اعتراف کرد.
به گفته ی ایشان، کانال تلگرامی متهم مسدود و برای این فرد پرونده ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
1400/03/18
22:34:03
5.0 / 5
940
تگهای خبر: پزشك , دارو , درمان , روان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر