پروتكل بهداشتی برگزاری انتخابات سال 1400 ابلاغ گردید

پروتكل بهداشتی برگزاری انتخابات سال 1400 ابلاغ گردید

سرشیر: پروتکل بهداشتی برگزاری انتخابات سال 1400، با همکاری مشترک وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شورای نگهبان بمنظور حفظ سلامت مردم در کنار انجام وظایف ملی و اجتماع، تهیه و ابلاغ گردید.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در این ابلاغیه آمده است: راهنما و پروتکل حاضر بر طبق مصوبات هفتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در تاریخ اول خرداد ۱۴۰۰ با همکاری مشترک وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شورای نگهبان بمنظور حفظ سلامت مردم در کنار انجام وظایف ملی و اجتماع تهیه شده است.
بر اساس این ابلاغیه، در همه دستگاه های اجرائی و نظارتی همچون وزارت کشور (ستاد انتخابات کشور)، شورای نگهبان، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و سایر نهادها و سازمان های در رابطه با برگزاری انتخابات بوسیله واحدهای تابعه استانی و شهرستانی و منطقه ای موظف به نظارت هستند.
به گزارش سرشیر به نقل از ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
منبع:

1400/03/10
10:57:24
5.0 / 5
549
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سرشیر
سر شیر
سرشیر