شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش كرونا می دهند

شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش كرونا می دهند

به گزارش سرشیر دولت انگلیس اعلام نمود: همه شهروندان این کشور می توانند هفته ای دو آزمایش سریع کووید-19 انجام دهند؛ حتی امکان ارسال کادر آزمایشگاه برای انجام در منزل برقرار است.


به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، مقامات انگلیسی اعلام کردند: همه بزرگسالان و کودکان در این کشور می توانند آزمایش های خودرا از روز جمعه شروع کنند. این بخشنامه در مورد ساکنان اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی اعمال نمی گردد.
بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در اطلاعیه ای اعلام نمود: مردم انگلیس تلاش گسترده ای برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام داده اند.
وی اضافه کرد: از آنجایی که در برنامه واکسیناسیون کشور خود همچنان به پیشرفت خوبی دست می یابیم و باتوجه به نقشه راهی که برای کاهش محتاطانه محدودیت ها در دست اقدام داریم، آزمایش سریع منظم کرونا بمنظور اطمینان از به هدر نرفتن این تلاش ها حتی از اهمیت بیشتری برخوردارست.
آزمایش سریع کرونا تا حالا بیشتر به بیشتر ساکنان در معرض خطر و افرادی مانند کادر بهداشتی محدود شده است که نمی توانند ازراه دور کار کنند. هدف این تلاش شناسایی موارد بدون علامت مبتلاشدن به بیماری کرونا است.
مت هنکاک وزیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی انگلیس دراین زمینه اظهار داشت: از هر سه فرد مبتلا به کرونا، یک نفر هیچ علائمی نشان نمی دهد و از آنجایی که سرگرم بازگشایی جامعه هستیم، آزمایش سریع کرونا برای کمک به ما در تشخیص فوری موارد مثبت و جلوگیری از هر نوع شیوعی، اساسی خواهد بود.
مقامات بهداشتی انگلیس اعلام کردند: تکنولوژی جدید آزمایش کووید-۱۹ آنها امکان شناسایی موارد مثبت انواع انگلیسی ویروس کرونا را داده است.
این آزمایش جدید بوسیله سرویسی ارائه می شود که آنها را به خانه ها، محل کار، دانشگاه ها و مراکز آزمایش در جامعه تحویل می دهد.منبع:

1400/01/17
12:39:59
5.0 / 5
576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر