محورهای بیست وهشتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشكی ایران تشریح شد

محورهای بیست وهشتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشكی ایران تشریح شد

به گزارش سرشیر دبیر تشکیلات و مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران از برگزاری بیست وهشتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران اطلاع داد و اظهار داشت: این مجمع با هدف پاسداشت ایثارگری های جامعه پزشکی کشور در مقابله با همه گیری کرونا برگزار می گردد.


هادی عبداللهی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا ا اعلام خبر بیست وهشتمین مجمع، به تشریح برنامه های آن پرداخت و اظهار داشت: بیست وهشتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران روز جمعه اول اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با گزارش محمدرضا ظفرقندی دبیرکل انجمن آغاز خواهد شد و سپس سخنرانان به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
وی افزود: اولین سخنران مدعو درباره مسائل کشور در گذشته و حال و سخنران دیگر به صورت اختصاصی در مورد مسائل یکساله جامعه پزشکی و همینطور اتفاقات اخیر و پیشروی کشور می پردازند.
دبیر مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با اشاره به اینکه در پنل سیاسی که عصر جمعه اول اسفند از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در این پنل سه تن از تحلیلگران و کارشناسان سیاسی و اجتماعی کشور در مورد انتخابات ریاست جمهوری و ابعاد مختلف در داخل و خارج آن به ایراد سخن و تحلیل خواهند پرداخت و در انتها به سوالات اعضای حاضر پنل پاسخ داده خواهد شد.
وی اضافه کرد: لازم است تاکید کنم که برنامه پنل صنفی پیش از افتتاحیه مجمع در روز پنجشنبه ۳۰ بهمن از ساعت ۱۸ تا 20 و 30 در مورد مسایل و مشکلات جامعه پزشکی در دوره بیماری کوید۱۹ و همینطور واکسیناسیون کرونا و تعرفه های پزشکی و مالیات پزشکان و همینطور نسخ الکترونیک و مسائل بیمه ای با حضور مسولان نظام پزشکی و بیمه تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت برگزار می گردد و در این پنل به سوالات اعضای انجمن و دیگر مهمانان شرکت کننده از جامعه پزشکی پاسخ داده خواهد شد.
عبداللهی دبیر تشکیلات انجمن اسلامی جامعه پزشکی تصریح کرد: قطعنامه مفصل این تشکل در باره مسائل جاری کشور در زمینه های مختلف سیاسی و اجتماعی و مسائل یکسال گذشته و پیش روی جامعه پزشکی کشور هفته آینده صادر می شود که به همه خبرگزاری های کشور ارسال خواهد شد.
وی اضافه کرد: این مجمع به پاسداشت یاد و نام همه شهدای وطن بویژه شهدای مدافع سلامت و زحمات و خدمات بی شائبه و ایثارگرانه و جانفشانی های جامعه پزشکی خواهد پرداخت.
بیست و هشتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با حضور شخصیت های سیاسی و اجرایی و صنفی کشور و اعضای انجمن در سرتاسر کشور و با پاسداشت ایثارگری های شهدای جامعه پزشکی کشور در روزهای یکساله اخیر در همه گیری بیماری کرونا به صورت عموما مجازی و با تعدادی محدود از اعضای شورای مرکزی انجمن با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی در کانون توحید برگزار می گردد.
منبع:

1399/11/28
14:43:22
0.0 / 5
878
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر