برای سومین بار در ۱۰ روز اخیر؛

آمار روزانه فوت كرونا در استان همدان صفر شد

آمار روزانه فوت كرونا در استان همدان صفر شد

به گزارش سرشیر ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 در استان برای سومین بار در 10 روز اخیر به صفر رسید به نحوی که در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ویروس کرونا گزارش و ثبت نشده است.


دکتر «محمد طاهری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با شناسایی ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از شروع همه گیری ویروس کرونا تا حالا در استان همدان به ۱۰ هزار و ۲۵ بیمار افزایش یافت.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان های استان همدان با علایم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۸ مورد بوده که از این تعداد ۴۴ نفر در بخش عادی بستری شدند.
وی افزود: ۱۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۴۰ بیمار نیز وخیم گزارش شده است.
دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونائی در شهرستان های استان نیز اظهار داشت: شمار بیماران کرونائی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان های اسدآباد ۳۶۳، بهار ۵۷۴، تویسرکان ۶۲۶، رزن ۴۱۵، درگزین ۱۷۸، فامنین ۱۷۵ و کبودراهنگ ۶۳۶ نفر بوده است.
وی اضافه کرد: همین طور یک هزار و ۸۶۵ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۱۶ نفر در نهاوند و سه هزار و ۸۰۸ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.
به گفته وی شمار جانباختگان بیماری کووید ۱۹ استان همدان از شروع همه گیری ویروس کرونا تا حالا به یک هزار و ۴۴۹ نفر رسیده است.
استاندار همدان شنبه گذشته اظهار داشت که چهار شهرستان همدان، اسدآباد، بهار و فامنین در وضعیت آبی و ۶ شهرستان دیگر استان نیز در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.
"براساس اعلام ستاد ملی کرونا، رنگ آبی نشانه کم خطر، رنگ زرد خطر متوسط، رنگ نارنجی وضعیت پرخطر و رنگ قرمز نشانه وضعیت خیلی پرخطر است".منبع:

1399/11/01
22:36:59
0.0 / 5
873
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر