ركورد روزانه موارد جدید مبتلاشدن به كووید۱۹ در انگلیس و فرانسه

ركورد روزانه موارد جدید مبتلاشدن به كووید۱۹ در انگلیس و فرانسه

موارد جدید مبتلاشدن به بیماری كووید-19 در انگلیس و فرانسه ركورد زد.به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، رکورد شناسایی موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس و فرانسه طی یک روز به بالاترین میزان خود رسید.

مقامات فرانسوی با اعلان اینکه روز گذشته (پنج شنبه) موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ از زمان آغاز شیوع کروناویروس به بالاترین رقم رسید، اظهارکردند: در مدت ۲۴ ساعت بیش از ۱۶ هزار مورد جدید مبتلاشدن شناسایی شد. رکورد پیشین شناسایی بیشترین مبتلا طی یک روز در تاریخ ۱۹ سپتامبر بوده که ۱۳ هزار و ۴۹۲ بیمار جدید شناسایی شدند.

در انگلیس نیز در روز پنج شنبه ۶۶۳۲ مورد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شد.

مقامات بهداشت و درمان انگلیس از مردم درخواست کرده اند که بمنظور کنترل شیوع کروناویروس محدودیتهای جدید اعمال شده توسط دولت را رعایت نمایند.

هر دو کشور فرانسه و انگلیس اقدامات جدیدی را برای مقابله با افزایش موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ در نظر گرفته و اعمال کرده اند.

در انگلیس رستوران ها و کافه ها تنها تا ساعت ۲۲ اجازه فعالیت دارند و تجمعات اجتماعی در محیطهای بسته و باز به شش نفر محدود شده است.

به گزارش سرشیر به نقل از یورونیوز، در شهرهای بزرگ فرانسه همچون پاریس نیز رستوران ها و کافه ها بیش از ساعت ۲۲ اجازه فعالیت ندارند و تجمعات اجتماعی به ۱۰ نفر محدود شده است.
1399/07/04
13:17:51
5.0 / 5
1480
تگهای خبر: بهداشت , درمان , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سرشیر
سر شیر
سرشیر