معاون كل وزارت بهداشت از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز بازدید كرد

معاون كل وزارت بهداشت از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز بازدید كرد

سرشیر: خوزستان معاون كل وزارت بهداشت امروز از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز و روند رسیدگی به بیماران مبتلا به كرونا بازدید نمود.دكتر ایرج حریرچی امروز ۴ اردیبهشت ماه از بیمارستان رازی اهواز نخستین بیمارستان قرنطینه شده ویژه مبتلایان به كروناویروس در خوزستان با هدف بررسی روند درمان بیماران كرونایی بازدید كرد.

به گزارش سرشیر به نقل از وبدا خوزستان، ایشان سپس ضمن بازدید از بخش های ICU و بخش اورژانس بیمارستان، روند درمان بیماران را بررسی و از تلاش مدافعان سلامت در ارائه خدمات درمانی به بیماران كرونایی قدردانی كرد.

دبیر ستاد ملی مبارزه با كرونا در كشور اظهار نمود: وضعیت خدمات رسانی در بیمارستان رازی اهواز بعنوان بیمارستان معین ویژه درمان بیماران كووید ۱۹ در بخش های مختلف در حد بسیار مطلوب است، بدین جهت انتظار می رود شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشت فردی در امتداد كاهش و قطع زنجیره انتقال بیماری كرونا در كل كشور با كادر درمان همكاری كنند.

به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا، ایشان سپس با مراجعه به مركز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته شماره ۵ واقع در منطقه كیان آباد اهواز، از كوشش كادر درمان و بهداشت دانشگاه جندی شاپور اهواز در مبارزه با بیماری كرونا تقدیر و تشكر كرد.

منبع:

1399/02/04
14:07:04
5.0 / 5
2852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سرشیر
سر شیر
سرشیر