فرماندار ساوه عنوان كرد:

تحویل دارو درب منزل توسط بیمارستان چمران

تحویل دارو درب منزل توسط بیمارستان چمران

به گزارش سرشیر مركزی فرماندار ساوه بر استمرار تعطیلی اصناف غیرضروری تا آخر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی (۲۰ فروردین ) تاكید نمود.


علی میرزایی در جلسه پدافند زیستی استان، اضافه كرد: هرگونه تصمیم سختگیرانه و محدودیت در فعالیت مراكز صنفی و اقتصادی كه صورت می گیرد در جهت حفظ سلامت كسبه و مردم و هم پیشگیری و مقابله با شیوع كرونا اجرایی می شود.
وی اظهار داشت: ستاد قرارگاه استانی باید یك مصوبه واحد و جامع برای تمامی اصناف داشته باشد كه در سرتاسر استان اجرا شود. بازگشایی اصناف ضروری بخصوص در نقاطی كه سرپوشیده نیستند با رعایت موازین بهداشتی و پروتكل های خاص با نظارت اصناف و علوم پزشكی بلامانع است به شرط آنكه آموزش های لازم عرضه شود.
میرزایی به كاهش آمار مبتلایان و میزان شیوع اشاره نمود و اضافه كرد: اوضاع ساوه به مراتب بهتر شده است.
وی به تداوم تشدید كنترل و استمرار مدیریت اشاره نمود و اضافه كرد: اگر بگونه ای به جامعه القا شود كه از شنبه فضای جامعه به پیش از شیوع بیماری كرونا برگردد و تصمیمات سختگیرانه منتفی و تسهیل شود بطور قطع هرچه تلاش صورت گرفته هدر می رود و رشته ها پنبه می شود.
فرماندار ساوه به اقدام بیمارستان تأمین اجتماعی شهید چمران در خصوص عرضه خدمات غیرحضوری به بیماران اشاره نمود و اضافه كرد: در این مركز درمانی سازوكاری فراهم گشته است تا بیماران بدون رفتن به بیمارستان داروی مورد نیاز خویش را در مقابل درب منزل دریافت نمایند و تابحال افزون بر ۵۰۰ نفر از شهروندان از این خدمت برخوردار شدند كه عامل مهمی در كاهش رجوع مردم به بیمارستان ها شده است و پیشنهاد می شود كه در مورد اصناف هم به همین شیوه عمل شود.
وی خواهان افزایش تحمل و تاب آوری مردم برای استمرار تصمیمات سختگیرانه شد و اضافه كرد: شدت كنترل و نظارت از روزهای قبل جدی تر شود و مردم بدانند كه كرونا همچنان هست و شكست كامل نخورده است.
میرزایی با اشاره به اینكه ضدعفونی و سمپاشی مانند گذشته بخصوص در كانون های پرخطر ادامه یابد و پیشگیری و كنترل همچنان لزوم دو چندان دارد، اضافه كرد: باید كوشش كرد وضعیت ساوه همچنان در حال تثبیت مانده و ورودی و خروجی آوه همچنان مسدود باقی بماند.1399/01/14
21:24:12
5.0 / 5
3031
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر