بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از بیمارستان مسیح دانشوری

بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از بیمارستان مسیح دانشوری

سرشیر: نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان بیماران، خدمت رسانی و كنترل ویروس كرونا در بیمارستان مسیح دانشوری بازدید نمودند.به گزارش سرشیر به نقل از ایسنا نمایندگان سازمان جهانی بهداشت به همراه تیمی از كارشناسان كشور چین و نمایندگان سازمان جهانی بهداشت در ایران امروز( ۱۴ اسفندماه) در بازدید از بیمارستان دكتر مسیح دانشوری از اقدامات دانشگاه برای مهار ویروس كرونا جدید بازدید كردند تا اطمینان حاصل كنند روند ارائه خدمات و كنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجراست.

نمایندگان سازمان جهانی بهداشت طی این بازدیدها اظهار كردند: اطمینان كامل داریم در آینده ای نه چندان دور كروناویروس جدید كنترل شود.

نمایندگان سازمان جهانی بهداشت ضمن قدردانی از كوشش های وزارت بهداشت برای كنترل و مهار ویروس كرونا اظهار كردند: ایران در زمینه مهار بیماری ها خصوصاً بیماری های واگیر از قدرت و توانمندی چشمگیری برخوردارست و این قابلیت را به خوبی در بحران ها و بلایا همچون سیلاب های گسترده ابتدای امسال نشان داده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مسیح دانشوری، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت یكی از مهمترین ستون های مهار و كنترل بیماری در كشور را همكاری دو جانبه و قوی بین سازمانهای متولی و مردم دانستند.

منبع:

1398/12/14
22:37:02
5.0 / 5
3395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سرشیر
سر شیر
سرشیر