فرمانده سپاه:

برای شکست کرونا باید همه به میدان بیاییم

برای شکست کرونا باید همه به میدان بیاییم

سرشیر: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصرار کرد که برای شکست ویروس کرونا باید همه نیروها، نهادها، سازمان و مردم به میدان بیایند و به پروتکلهای بهداشتی و مقررات پایبند باشیم.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرلشکر «حسین سلامی» روز پنجشنبه در آیین تشدید طرح شهید سلیمانی که بصورت ویدئو کنفرانس با سپاه های استانی در سراسر کشور در سازمان بسیج برگزار شد، اظهار داشت: پرستاران در یکی دو سال گذشته، با فدا کردن جان خود پناهی برای جان مردم شدند که از زحمات این عزیزان و جانفشانی های آنها تشکر می نماییم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: بااینکه به ظاهر اختتام مسئولیت آقای نمکی در وزارت بهداشت است، اما از زحمات ایشان تشکر می نماییم و بدانیم که جابجایی مسئولیت ها ادامه دارد ولی خدمت به مردم همچنان ادامه دارد.
وی با اعلان اینکه این جلسه امروز در پی دغدغه رهبر معظم انقلاب تشکیل شده است، عنوان کرد: ایشان با فرمان خود، همه ما را به همبستگی برای محفاظت از سلامت جامعه تشویق فرمودند و امیدواریم بتوانیم اجراکننده فرامین ایشان باشیم.
فرمانده کل سپاه اضافه کرد: ایشان از همه ما خواستند که برای نجات انسان ها با قدرت بیشتر به میدان بیاییم، بدین سبب همه ما به میدان آمده ایم و از همه می خواهیم برای کمک به مردم نیز به میدان بیایند.
سلامی با اشاره شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این ویروس هوشمندانه تغییر شکل و قدرت می دهد و بسیار مرموز، پیچیده و خطرناکست و نباید آنرا را به حال خود بگذاریم.
فرمانده کل سپاه، تغییر رفتار اجتماعی و پایبند بودن به پروتکلهای بهداشتی و مقررات را در کنترل کرونا حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: با تغییر رفتار اجتماعی، روند زندگی می توان تا حدودی بر این بیماری تسلط پیدا کرد.
وی افزود: ما امروز جمع شده ایم تا همه تجارب گذشته و داشته ها را به میدان بیاوریم تا بتوانیم با همکاری و همراهی به موفقیت هایی برسیم. از طرفی باید تلاش نماییم که بار از روی کادر درمان کاسته شود.
سلامی با اعلان اینکه عادی انگاری و بی تفاوتی نمی تواند منجر به نتیجه خوبی شود، اشاره کرد: نباید اجازه دهیم بیماری توانایی کنترل آن وجود دارد، زندگی افراد خانواده و جامعه را فرا بگیرد.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اختتام کار دولت دوازدهم اضافه کرد: به رغم اختتام کار این دولت، اما هیچکس سست نشده و همه مانند روز اول در میدان هستند و همه تلاش می کنند که به بهترین شکل ممکن پرچم را به دست مسئولان جدید بدهند.
سرلشکر سلامی با دستور به سپاه های استانی برای فعال شدن قرارگاه های بهداشتی در سطح هر استان اظهار داشت: این ویروس را باید با یک بعثت اجتماعی و جهاد همه جانبه شکست دهیم و مردم هم برای شکست کرونا باید وارد میدان شوند.
فرمانده کل سپاه اشاره کرد: هر تصمیمی توسط ستاد کرونا برای تعطیلات گرفته شد، باید با همراهی نیروی انتظامی به دقت آنرا اجرائی نماییم، همین طور باید فشار را از دوش کسانی که لطمه دیده اند نیز کاهش دهیم.


منبع:

1400/05/21
11:39:26
5.0 / 5
204
تگهای خبر: بهداشت , درمان , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سرشیر
سر شیر
سرشیر